Niskopodwoziowy z łóżkiem rozkładanym na długość

Innowacje i wzornictwo

Czasem niewielka rzecz daje wspaniałe rezultaty. W pojazdach niskoprofilowych nie musimy na nowo odkrywać rozkładanych łóżek – po prostu przemyśleliśmy je od nowa.

W modelu Dethleffs 4-travel, rozkładane łóżko ustawiono wzdłuż, a nie w poprzek. Ma to duże zalety praktyczne: teraz można je opuścić na tyle, by bez trudu na nie wejść, jak dzieje się to w przypadku zamocowanego na stałe łóżka dwuosobowego. Powierzchnia do spania o wymiarach 200 x 140 cm jest znacznie większa niż w przypadku jakiegokolwiek klasycznego rozkładanego łóżka!

Zastąpienie łóżka stacjonarnego rozkładanym daje całkowicie nowe możliwości układu wnętrza, czego przykładem jest nowy model T 6966-4: usuwając kolejne łóżko stacjonarne, można stworzyć przestronną, otwartą przestrzeń, z wbudowaną łazienką na całą szerokość pojazdu.

Nowoczesne wzornictwo, wiele nowatorskich rozwiązań i uwaga skupiona na praktycznych detalach stanowią uzupełnienie postępowego wyglądu modelu 4-travel.

Model 4-travel oferuje trzy różne wersje układu wnętrza: z łóżkami jednoosobowymi, z łóżkiem king-size i bez dodatkowego łóżka w modelu T 6966-4.

dethleffs_airplus_icon dethleffs_bed_icon dethleffs_esp_icon dethleffs_gfk_icon dethleffs 3,5t_icon dethleffs_fotel_icon dethleffs_95Ah_icon dethleffs_ehubbett_icon dethleffs_snow_proof_icon dethleffs_garage_icon dethleffs_door_70cm_icondethleffs_lifetime_plus_icon

Światowa premiera: rozkładane łóżko podłużne

Standardowa tapicerka

Wystrój w drewnie

Dwukolorowe drewno Noce Palermo / Noce Champagne

Tapicerka

Macchiato

Niskopodwoziowy z łóżkiem rozkładanym na długość

4-travel | T 6966-4

Liczba łóżek: 4

Waga: 3850 kg

4-travel | T 7116-4

Liczba łóżek: 6

Waga: 3850 kg

4-travel | T 7156-4

Liczba łóżek: 6

Waga: 3850 kg