Trans-Sas – autoryzowany serwis kamperów

Masz zepsuty kamper lub wymaga on naprawy drobnych usterek? A może chcesz zamontować klimatyzację w dachu, bagażnik rowerowy lub system DuoControl? W takim razie skontaktuj się z nami! Firma Trans-Sas oferuje kompleksową obsługę serwisową kamperów wszystkich marek. Gwarantujemy profesjonalną pomoc dla Twojego kampera oraz zapewniamy szybki serwis kamperów.

 

Co znajduje się w pakiecie serwisu kamperów?

Nasz serwis kamperów zajmuje się kompleksowym montażem akcesoriów kamperowych, począwszy od:

  • Klimatyzacji postojowych montowanych w dachu lub na podłodze,
  • Paneli solarnych wraz z modułem sterującym,
  • Przetwornicy 12/220V wysokiej mocy 4000 Wat wraz z panelem sterującym,
  • Telewizji satelitarnej i DVBT,
  • Urządzeń multimedialnych wraz z kamerą cofania i czujnikami parkowania,
  • Bagażników rowerowych,
  • Poduszek pneumatycznych tylnego zawieszenia,
  • Rolet wraz z listwą oświetlenia LED,
  • Montaż systemów DuoControl,
  • Sprawdzenie szczelności instalacji gazowej oraz wszystkie naprawy bieżące.

Firma Trans-Sas posiada oryginalne części zamienne pojazdów z zabudową Dethleffs.

Serwis kamperów – dlaczego warto postawić na nasze usługi?

Dethleffs to ceniona marka kamperów na całym świecie. Ta niemiecka firma tworzy swoje samochody przede wszystkim z myślą o rodzinach, które wspólnie podróżują i budują w ten sposób wspomnienia niezapomniane przez lata. My również cenimy sobie wspólne wycieczki i czas spędzony z rodziną, dlatego też firma Trans-Sas jest polskim dystrybutorem oraz importerem kamperów marki Dethleffs. Nie tylko można u nas nabyć kamper, ale też prowadzimy sprzedaż szerokiej gamy akcesoriów campingowych oraz gwarancyjny i pogwarancyjny serwis kamperów.

Tak jak firma Dethleffs, my także przywiązujemy ogromną uwagę do wysokiej jakości. Dlatego też dbamy o to, by oferowane przez nas usługi, które wchodzą w zakres naszego serwisu kamperów, były wykonywane jak najbardziej precyzyjnie oraz rzetelnie. Nasz zespół mechaników składa się z doświadczonych pracowników, którzy posiadają ogromną wiedzę w zakresie budowy i montażu poszczególnych akcesoriów kamperowych, a także lata praktyki. Gwarantujemy również fachową i profesjonalną pomoc oraz serwis kamperów. Kompleksowy montaż akcesoriów kamperowych jest rzetelny oraz wykonany przez nas w niedługim czasie.

Podnieś swój komfort podróżowania – z jakich usług naszego serwisu kamperów warto skorzystać?

Serwis kamperów Trans-Sas oferuje szeroką gamę usług, dzięki którym będziesz mógł naprawić i udoskonalić swojego kampera. Zakres kompleksowego montażu akcesoriów kamperowych został już wyżej wypunktowany, w tym akapicie przedstawimy najbardziej zasługujące na uwagę opcje.

System DuoControl

Czym jest DuoControl? Najprościej mówiąc, jest to system, który pozwala na automatyczne przełączanie poboru gazu z butli na butlę (gdy jedna butla gazu wyczerpie się, wtedy system DuoControl przełączy zasilanie na zapasową butlę). Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które zwiększa Twój komfort jazdy. Mając zamontowany system DuoControl, możesz korzystać z gazu również podczas jazdy, używając go na przykład do ogrzewania zabudowy.

Jakie jeszcze rozwiązania podniosą Twój komfort jazdy?

Serwis kamperów Trans-Sas oferuje również możliwość zainstalowania klimatyzacji postojowych, które montowane są w dachu lub na podłodze. Klimatyzacja jest niezbędnym rozwiązaniem w okresie letnim, kiedy to temperatura jest wysoka (w szczególności klimatyzacja sprawdza się, gdy odwiedzasz bardzo ciepłe kraje, w których temperatura przekracza 30 stopni Celsjusza).

Poza tym warto też pomyśleć o zainstalowaniu telewizji satelitarnej i DVBT. Uprzyjemni ona każdą podróż, w szczególności, gdy wybierasz się w trasę z małymi dziećmi. Wiadome jest, że dzieci szybko nudzą się, a dzięki możliwości obejrzenia telewizji, będą mogły spędzić czas przy swoich ulubionych bajkach i filmach.

Kolejnym rozwiązaniem, o którym warto pomyśleć, jest bagażnik rowerowy. Jego zamontowanie pozwoli Tobie i Twojej rodzinie wziąć ze sobą rowery i aktywnie spędzić czas.

Sprawdź swój kamper przed rozpoczęciem nowego sezonu

Zima to okres, w którym niewielu kamperowiczów wyrusza w podróż. Jednak niezależnie od tego, czy w czasie zimy podróżowałeś, czy kamper stał u Ciebie w garażu, koniecznie oddaj go do serwisu. Sprawdzimy między innymi szczelność instalacji gazowej oraz ogólny stan techniczny Twojego samochodu campingowego. Dzięki temu Twoja podróż będzie bezpieczna i komfortowa.

Sprawdzenie ogólnego stanu technicznego przed wyruszeniem w trasę jest obowiązkiem każdego kierowcy. Przegląd zagwarantuje Tobie i Twoim bliskim bezpieczeństwo oraz pozwoli Wam uniknąć przykrych niespodzianek, na przykład zepsucia się kampera na środku mało uczęszczanej drogi lub w połowie podróży.

Serwis kamperów – jak skontaktować się z nami?

Chcesz skorzystać z usług naszego serwisu kamperów lub masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami! Możesz to uczynić drogą telefoniczną albo przez formularz, który znajduje się na naszej stronie w zakładce „Kontakt”