Jeśli szukasz przestronnego i wygodnego campera na wakacje, już teraz zarezerwuj sobie odpowiedni model. W ten sposób będziesz mógł wygodnie podróżować.
Jeśli zajmiesz się tym na ostatnią chwilę, może pojawić się problem, bo wybrane przez Ciebie terminy będą już zajęte. Tym bardziej, że w Gliwicach i Katowicach jest mnóstwo różnego typu wypożyczalni.

Zwróć uwagę na dojazd

Bardzo ważne jest, by zwrócić uwagę na dojazd na miejsce. Lepiej wybierać wypożyczalnie camperów usytuowaną blisko kluczowych węzłów komunikacyjnych. Nasza siedziba znajduje się w Zabrzu niedaleko zjazdu z DTŚ. Tym samym łatwy dojazd na miejsce mają mieszkańcy z Gliwic i Katowic. W województwie śląskim infrastruktura drogowa jest mocno rozwinięta. Można bez problemu jechać z autostrady A4 czy A1 oraz drogi DK88 na DTŚ. To powoduje, że dojazd na miejsce jest bezproblemowy i nie zajmuje dużo czasu. Bez większych problemów można więc dotrzeć do naszej wypożyczalni praktycznie z każdego miasta aglomeracji śląskiej. To bardzo ważne, gdyż znacznie prościej będzie można załatwić wszelkie formalności związane z wynajmem campera. A lepiej zabrać się za to odpowiednio wcześniej. Owszem, na ostatnią chwilę z całą pewnością również da się wypożyczyć camper, jednak bardzo często można już nie dostać interesującego nas modelu. W efekcie może okazać się, że jadąc w 2 osoby do wyboru zostanie camper rodzinny. Wprawdzie wewnątrz będzie sporo miejsca, jednak cóż z tego jeśli pojawią się duże problemy z parkowaniem, a do tego taki camper będzie zdecydowanie mniej ekonomiczny od niewielkich i zwrotnych pojazdów.

Zanim wypożyczysz campera…

Choć campera można bardzo szybko wypożyczyć, to jednak trzeba uważać. W momencie, kiedy podpiszemy umowę na wynajem campera, będziemy za niego w pełni odpowiedzialni. Jeśli po oddaniu pracownik wypożyczalni zauważy jakąś wadę w samochodzie, może obciążyć nas kosztami naprawy. Warto więc samemu sprawdzić, czy w aucie występują jakieś ubytki, czy wyposażenie jest zgodne z zapisami w umowie. Dopiero, jeśli będziemy pewni, że auto jest w dobrym stanie technicznym, a jego standard jest taki jak w umowie, możemy podpisać dokument i wyjechać z wypożyczalni. Wprawdzie rzadko zdarza się, że coś będzie nie tak, jednak warto na spokojnie wszystko sprawdzić, by potem nie mieć problemów. Stąd też odbiorem campera warto zająć się dzień przed wyjazdem, by na spokojnie dopiąć wszelkie formalności.

Co znajdziesz we wnętrzu kampera? Jak wygląda w środku? To pytanie niezwykle często pada wśród…

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim Sylwester. Choć do pożegnania starego…

Lato powoli kończy się, dlatego też nachodzące dni będą coraz krótsze. Nie oznacza to jednak,…