Chcesz wyjechać w podróż i skorzystać z uroków jesieni?
Zastanawiasz się, który camper idealnie do Ciebie pasuje?
Przeczytaj ten artykuł i poznaj modele nowej generacji, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającego podróżnika.

Odważ się być innym

Campery Evan to pierwsze tego typu samochody na świecie. W przeciwieństwie do innych modeli nie zaprojektowano ich do wypraw długodystansowych, ani nawet do wyjazdów na zakupy, czy też z myślą, by służyły jako biuro na kółkach. Nie jest to nawet luksusowy krążownik szos, ani spartański domek na kółkach, który by można wykorzystać na krótkie wycieczki. Są to modele, które dzięki temu, że posiadają trzy różnorodne od siebie linie, są dostosowane, aby spełnić potrzeby każdego podróżnika. I tak wyróżniamy 3 campery Evan: Performance, Sport i Active. Każdy z nich został skonstruowany tak, aby nie tylko spełniał standardy najwyższej jakości, ale także oczekiwania podróżników.

Campery Evan dla każdego

Model Evan Sport, jak sama nazwa wskazuje, został stworzony z myślą dla osób, które preferują sportowy styl jazdy. Sama linia jest dostępna w kilku kolorach oraz posiada następujące udogodnienia: ergonomiczną ławę do siedzenia z tapicerką Imola, wyjątkowo duże okna panoramiczne, jak i wewnętrzny pulpit sterowania w stylistyce jachtu. Z kolei Evan Performance jest to najbardziej podstawowy model z tej serii, posiadający wszelkie udogodnienia, których możesz szukać w camperze. Ma nie tylko wysokiej jakości skórzane siedzenie Impulse, ale także felgi aluminiowe Dethleffs 17 oraz drzwi do szafek górnych utrzymanych w stylistyce Performance. Ostatnim modelem z tej serii jest Evan Active. Skierowany jest on głównie do osób, które w trakcie podróży, stawiają na aktywność i radość z jazdy. Aby Ci to ułatwić, camper posiada doskonałe wyposażenie zarówno na co dzień, jak i na czas podróży oraz biwakowania. Drzwi samochodu posiadają praktyczne uchwyty na butelki. Poza tym jest tam specjalny stopień dla kierowcy i Evan Cockpit z radiem Moniceiver. W dodatkowej opcji jest kierownica, a także gałka zmiany biegów pokrytych skórą.

Co znajdziesz we wnętrzu kampera? Jak wygląda w środku? To pytanie niezwykle często pada wśród…

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim Sylwester. Choć do pożegnania starego…

Lato powoli kończy się, dlatego też nachodzące dni będą coraz krótsze. Nie oznacza to jednak,…