Co znajdziesz we wnętrzu kampera? Jak wygląda w środku? To pytanie niezwykle często pada wśród naszych klientów, którzy po raz pierwszy decydują się na wynajem kampera.

Bardzo często naszych klientów interesują również kwestie związane z używaniem prysznica czy też korzystania z kuchni. Jeśli także Ciebie nurtują te zagadnienia, przeczytaj nasz artykuł. Znajdziesz w nim informacje na temat tego, jak kampery nowe prezentują się w środku.

Co znajdziesz w kuchni?

Kamper to pojazd, który bardzo często określany jest mianem domu na kółkach. I jest to bardzo trafne określenie. W środku samochodu znajdziesz wyposażenie, które doskonale znasz z domu. Znajduje się tam aneks kuchenny, łazienka oraz sypialnia. W wersji rozszerzonej znajdziesz nawet salon oraz jadalnię!

Zacznijmy od pomieszczenia, które dla wielu osób jest najważniejszą częścią kampera, czyli kuchni. Co tam znajdziesz? W kuchni znajdziesz podstawowy sprzęt, bez którego nie będziesz w stanie przygotować posiłku, czyli: lodówkę, kuchenkę gazową, zlewozmywak i, oczywiście, meble kuchenne, w którym będziesz mógł przechowywać naczynia oraz produkty.

Łazienka w kamperze

W każdym kamperze znajdziesz też łazienkę. Często klienci pytają się nas, skąd w samochodzie bierze się woda? Kampery nowe czy używane posiadają pojemniki (w większości przypadków ich pojemność przekracza 100l), z których woda jest rozprowadzana do armatury łazienkowej – umywalka, prysznic. Znaczna część samochodów kempingowych posiada podgrzewacz wody, więc jeśli potrzebujesz ciepłą wodę, musisz włączyć to urządzenie.

Co jeszcze znajdziesz w łazience? Oczywiście, oprócz umywalki i prysznica w kamperze nie może zabraknąć toalety oraz szafek, w których możesz trzymać swoje przybory toaletowe.

Sypialnia

Ilość łóżek zależy od ilości osób, które będzie mieszkało i spało w kamperze. Możemy tutaj wyróżnić kilka rodzajów łóżek, m.in.:

 • tradycyjne (podwójne lub pojedyncze),
 • piętrowe,
 • składane.

Najwygodniejsze i najbardziej popularne są łóżka tradycyjne – zajmują one na stałą część kampera i dzięki dobremu materacowi gwarantują wygodę. Jeśli chodzi o łóżka piętrowe, to musisz liczyć się z ograniczoną przestrzenią. Podobnie jest w przypadku łóżek składanych, tam minusem jest jeszcze konieczność składania oraz rozkładania posłania, co niewprawionemu podróżnikowi zabiera trochę czasu.

Co zawierają kampery nowe z naszej kolekcji?

Na sam koniec chcemy Ci zaprezentować wyposażenie naszych dwóch kamperów – Magic Edition i Globetrotter XXL.

Magic Edition

Magic Edition to seria kamperów, która charakteryzuje się niewielką wysokością i sportową stylistyką. Jego wnętrze jest nie tylko przestronne, ale też posiada ekstrawagancki wygląd, które przypadło do gustu wielu naszym klientom! Kamper ceniony jest za ciepłe, orzechowe wykończenia oraz nietuzinkowe detale.

Zalety Magic Edition:

 • Ekstrawaganckie wzornictwo,
 • Obszerne pakiety wyposażenia, które zapewniają oszczędność pieniędzy,
 • Koncepcja lekkiej konstrukcji firmy Dethleffs, zwiększająca ładowność,
 • Doskonałe doświadczenie jazdy, zapewnione przez oryginalną, niską platformę firmy Fiat lub AL-KO (do układów 7151-4),
 • Niewielka wysokość pojazdu (od 272 cm),
 • Wysokość wnętrza co najmniej 198 cm,
 • Obrotowe łazienki, zapewniające optymalne wykorzystanie przestrzeni,
 • Duża lodówka o poj. 190 l z zamrażalnikiem poj. 35 l,
 • Wypukłe drzwi wejściowe z moskitierą i stopniem sterowanym elektrycznie!

Globetrotter XXL

Model Globetrotter XXL to idealny kamper dla osób, które cenią sobie luksus i wygodę podróżowania. Zaletą tego kampera jest jego unikalny kształt oraz wyjątkowy wygląd.

Również wnętrze kampera prezentuje się zjawiskowo i spełnia najwyższe standardy. Podwójna podłoga i wysoka jakość izolacji XPS są doskonałą ochroną przed niską temperaturą.

Zalety Globetrotter XXL:

 • Nowe podwozie IVECO z napędem na tylne koła, podwójnymi oponami i różnymi systemami wspomagania jazdy,
 • Ogrzewana podwójna podłoga o wysokości 356 mm, zapewniająca ochronę rur i zbiorników wody przed mrozem. Ogrzewaniem podłogi jest także promieniujące ciepło,
 • Ogrzewanie wody ALDE z wymiennikiem ciepła, który wstępnie podgrzewa wodę z silnika,
 • Trwała technologia Lifetime Plus z konstrukcją ścian i dachu grubości 45 mm.

 

Co znajdziesz we wnętrzu kampera? Jak wygląda w środku? To pytanie niezwykle często pada wśród…

Koniec roku zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim Sylwester. Choć do pożegnania starego…

Lato powoli kończy się, dlatego też nachodzące dni będą coraz krótsze. Nie oznacza to jednak,…